Mijn wijk is heel mooi
geworden.

Onze wijk was altijd al gezellig, maar dat zag je van buitenaf niet meteen. Het leek eerder op een verwaarloosde buurt en ik schaamde me vaak om te vertellen waar ik woonde. Ik wilde eigenlijk liever niet dat mijn vrienden langs zouden komen.

Maar toen hoorden we het geweldige nieuws: onze wijk zou een flinke opknapbeurt krijgen! Ik was zo opgelucht! En nu, oh jongens, is het hier prachtig geworden. Ik voel me niet meer beschaamd en nodig mijn vrienden met plezier uit. De huizen passen nu veel beter bij de mensen die hier wonen, en dat zie je meteen aan de hele uitstraling van de buurt. Mijn wijk is echt heel mooi geworden.


© 2nd skin Oosteinde 11 r Barendrecht | website verzorgd door Vuijst Visuals

© 2nd skin Oosteinde 11 r Barendrecht
website verzorgd door Vuijst Visuals